Provozní řád

Vstupem na hrací plochu a započetím hry souhlasíte, že jste srozuměni s níže uvedeným provozním řádem a zavazujete se jej respektovat.

 1. Na jedné bowlingové dráze může hrát maximálně 6 hráčů.
 2. Bowling je možné hrát pouze ve speciální bowlingové obuvi vlastní nebo zapůjčené v herně ("sálovky" nejsou bowlingovou obuví).
 3. V zapůjčené bowlingové obuvi není možné hrát na boso. Ponožky je možné zakoupit v herně.
 4. Pro hráče na jednotlivých drahách jsou vyhrazeny stoly k sezení.
 5. Hráči mohou používat ke hře koule herny, nebo vlastní. Provozovatel herny nekontroluje stav donesených koulí a neručí za jejich stav po hře.
 6. Na podavači koulí může být maximálně 10 koulí. Větší počet koulí může způsobit přetížení výtahu koulí a jeho poškození.
 7. K rozběhu mohou hráči využívat prostor po čáru odhozu (začátek jednotlivých drah). V žádném případě nesmí vstupovat na dráhy.
 8. Hráč vyčká s odhodem koule na zvednutí závory před kuželkami. Předčastný odhoz vede k chybě stroje a jeho zastavení, v horším případě koule narazí do závory a poškodí ji. Hráč je odpovědný za způsobenou škodu na zařízení.
 9. Pokud se hráčům na jednotlivé dráze nevrátí zpět 3 koule, přeruší hru a upozorní na tuto zkutečnost personál herny. Pokračování ve hře může vést k vážnému poškození bowlingového stroje.
 10. Prostor rozběhu před čárou odhozu je upraven speciálním přípravkem a je vysoce kluzký. Umožňuje hráčům se před odhodem koule sklouznout. Upozorňujeme nezkušené hráče na riziko uklouznutí, pádu a zranění.
 11. Provozovatel může při porušení provozního řádu předčastně ukončit hru bez náhrady.
Spustit virtuální prohlídku BOWLING ZNOJMO

Aktuálně

Nařízení vlády

Nařízení vládyVážení hosté, s ohledem na aktuální situaci kolem koronaviru a s tím spojený úplný zákaz vstupu do restaurací jsme pro Vás připravili nabídku menu, která bude po dobu platnosti zákazu vydávána výhradně v menuboxech s sebou – tzv. prodej jídla přes ulici. Od pondělí 16.3. si můžete vybrat jak z poledního menu, tak i ze standardního jídelního lístku. Nabídku jídel nijak neomezujeme. Nápoje bude možné vydat jen v uzavřeném obalu s sebou. V rámci zkrácení čekací doby si můžete jídlo objednat telefonicky již od 8:00 na tel. čísle 608 200 999. Provoz kuchyně bude od pondělí zajištěn denně od 10:30 do 20:00. Jako výdejní místo bude sloužit zadní vchod z parkoviště.

Všechny aktuality

Klikněte zde a přidejte si náš do přátel na facebooku